ברוכים הבאים לפינת הפונטים החינמיים! לעיתים מוצא את דרכו לדסקטופינו פונט אקספרימנטלי בטירוף שממש גורם לנו להיות וולונטריים ולחלק אותו חינם־ללא־כאסף*. אתם מוזמנים לקפוץ לכאן מדי פעם ואולי לפתוח את היום עם פונט חדש בסיפריה.

*כל הפונטים בעמוד זה מוצעים להורדה ללא תשלום! אתם יותר ממוזמנים להשתמש בפונטים גם לשימוש מסחרי - בדסקטופ או אפילו ב־web. למרות כל החופש הזה, ממליצים מקרב־לב לקרוא לפני ההורדה את רישיון השימוש של כל פונט, ישנם פונטים עם כמה הגבלות קטנות. את רישיון השימוש תוכלו למצוא ליד כל פונט.

כמה כללים לשימוש בפונטים החינמיים שלנו: (אלא אם צויין אחרת)

  • הרישיון הוא עבור מי שהוריד את הפונט, או החברה/גוף שאותה הוא מייצג. לא ניתן להשתמש ביותר מרישיון אחד עבור חברה/גוף או אדם.
  • אלא אם צויין אחרת אסור להפיץ את הפונטים הלאה לאחרים ללא הסכם מפורש מאיתנו. אם אתם רוצים שגם למישהו אחר יהיה את הפונט - הפנו אותם אל עמוד ההורדה של הפונט באתר שלנו.
  • אם קיימים עוד משקלים לפונט והם לא מופיעים בעמוד זה, הם אינם חינמיים.
  • אנחנו לא מספקים שירותי תמיכה עבור פונטים חינמיים. כל המידע שאתם צריכים נמצא בעמוד הזה ובעמוד השו"ת.

תהנו!

 


 

 

yiddishkeit

יידישקייט במשקל בולד

יידישקייט הוא פונט כותרת קלאסי ומחוספס שנולד מתוך כותרות עיתונים־יידישאים משנות ה־40 שהודפסו בדפוס בֶּלֶט. הפונט המקורי עוצב במאה ה־19 במזרח־אירופה והוא וריאציה צרה של גופנים אשכנזיים מרובעים מסגנון "דרוגו־וילנא". פונט יידישקייט מגיע בשלושה משקלים: רגיל, בולד (המשקל החינמי) וכבד. הפונט כולל אותיות, מספרים, ניקוד, סימנים ותמיכה מלאה ביידיש ובעברית.

רישיון: משקל חינמי, לא להפצה
• שימוש בוובפונט בתמורה לקרדיט ולינק מתחתית האתר
• משקל החבילה 196kb
• פורמטים: otf, woff, eot

הורדת פונט יידישקייט במשקל בולד

 

 

כדאי להירשם לניוזלטר השווה שלנו

תקבלו מספר פעמים בשנה מייל עם עדכונים על פונטים חדשים, מבצעים מיוחדים למנויים בלבד, טיפים למעצבים והמון השראה.
ההרשמה כאן