פונטים חינמיים בעברית לשימוש מסחרי

כאן תוכלו למצוא פונטים חינמיים להורדה לשימוש מסחרי*. מומלץ להוסיף את העמוד למועדפים ולחזור פעם בכמה שבועות כדי לגלות פונטים חינמיים חדשים.

*הפונטים המוצעים להורדה מעמוד הזה ניתנים ללא עלות לשימוש פרטי ומסחרי.

כמה כללים לשימוש בפונטים החינמיים שלנו:

  • הרישיון הוא עבור מי שהוריד את הפונט, או החברה/גוף שאותה הוא מייצג. לא ניתן להשתמש ביותר מרישיון אחד עבור חברה/גוף או אדם.
  • אסור להפיץ את הפונטים הלאה לאחרים ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אם אתם רוצים שגם למישהו אחר יהיה את הפונט - הפנו אותם אל עמוד הפונט.
  • יש לקרוא לפני ההורדה והשימוש את רישיון השימוש של פונטים חינמיים המופיע כאן וכן בתוך חבילת ההורדה של כל פונט.
  • חשוב! אנחנו לא מספקים שירותי תמיכה עבור פונטים חינמיים. כל המידע שאתם צריכים נמצא כאן ובעמוד השו"ת.

תהנו!

 


שסק במשקל מקווקו

פונט כתב־יד בסיסי, מעוגל ונעים, שמבוסס על כתב רהוט עברי. האותיות יצאו מתוך כתב היד המאוד מעוגל של המאיירת יהלי זיו ומשם התפתחו לפונט בסגנון כְּתִיבָה תַּמָּה – האותיות הראשונות שילדים כותבים בעיפרון כשהם לומדים לכתוב בכיתה א׳. זהו פונט עגול, רך, זורם, נעים ותמים, שנותן תחושה נוסטלגית, אישית ומאוד ישראלית. הפונט כולל שני משקלים: מקווקו (משקל חינמי) ורגיל (משקל בתשלום).

 

קלפיון במשקל אייקונים

סט אייקונים של 27 פרצופי פוליטיקאים לכבוד הבחירות לכנסת ה־21.

 

יידישקייט במשקל בולד

פונט מחוספס שנולד מתוך כותרות עיתונים יידישאים משנות ה־40 שהודפסו בדפוס בֶּלֶט. פונט יידישקייט הופיע לראשונה בקלטוג הפונטים של אאא, ולשמחתנו עבר אלינו בשנת 2018 לאחר שיצא מהארון וגילה שהוא בעצם פונטימון! הפונט הקלאסי שעליו יידישקייט מבוסס עוצב במאה ה־19 במזרח־אירופה והוא וריאציה צרה של גופנים אשכנזיים־מרובעים מסגנון "דרוגו־וילנא". פונט יידישקייט מגיע בשלושה משקלים: רגיל, בולד (משקל חינמי) ושחור. הפונט כולל אותיות, מספרים, ניקוד, סימנים ותמיכה מלאה ביידיש ובעברית.

 

ויש לנו גם 26 פונטים מצויינים החל מ־65 ₪

 

כדאי להירשם לפונטילטר השווה שלנו

תקבלו בכל ירח מלא מייל עם עדכונים על פונטים חדשים, מבצעים מיוחדים למנויים בלבד והמון השראה.
ההרשמה כאן